מערכות מידע הן תוכנות וטכנולוגיות אשר מאפשרות את ניהולם היעיל והמוצלח של אירגונים מודרניים. מערכות אלה מהוות את התשתית התעשייתית המרכזית של חברת המידע ונמצאות בכל מקום: בבנקים וחברות ביטוח, בחברות תעשיתיות ובחנויות אינטרנטיות, במשרדי ממשלה, בבתי משפט, ובארגונים ללא מטרת רווח. חלק עצום מפעילות הארגונים הללו לא ניתן כלל לביצוע כיום ללא נוכחותן של מערכות המידע.

קרא עוד »

לימודי מערכות מידע

** נפתחה ההרשמה לכל התארים בחוג למערכות מידע לשנה"ל תשע"ח – סמסטר א',  ההרשמה תסתיים בתאריך 31.08.2017 **

שימו לב, תוכנית לימודים חדשה -

** תכנית מדעי הרוח הדיגיטליים, לפרטים לחצו כאן **

הלימודים בחוג למערכות מידע מכשירים בוגרים המסוגלים לאפיין, לממש, להטמיע ולתחזק מערכות מידע במגוון תעסוקות. הסטודנטים רוכשים ידע ונסיון טכנולוגי לצד מיומנויות ארגוניות ובין-אישיות הנדרשות להבנת המשמעות של מערכת המידע לארגון ולמשתמש. דגש מיוחד מושם על התנסות מכלי ראשון, כולל פרוייקט גמר תעשיתי.

התואר השני בחוג למערכות מידע מאפשר העמקה במגוון רחב של טכנולוגיות חדשניות: מכריית נתונים, במערכות מידע רפואיות, במערכות מבוססות מכשירים ניידים, ועוד. במרכז התואר השני עומדת התנסות מחקרית – כתיבת עבודת גמר בהנחיית אחד מחברי סגל החוג. החוג מציע גם מסלול לתואר שני ללא תזה. בוגרי התואר נקלטים במשרות בכירות בתעשייה או ממשיכים למסלול מחקרי וללימודי דוקטורט