מערכות מידע הן תוכנות וטכנולוגיות אשר מאפשרות את ניהולם היעיל והמוצלח של אירגונים מודרניים. מערכות  אלה מהוות את התשתית התעשייתית המרכזית של חברת המידע ונמצאות בכל מקום: בבנקים וחברות ביטוח, בחברות תעשיתיות ובחנויות אינטרנטיות, במשרדי ממשלה, בבתי משפט, ובארגונים ללא מטרת רווח. חלק עצום מפעילות הארגונים הללו לא ניתן כלל לביצוע כיום ללא נוכחותן של מערכות המידע.

קרא עוד » 

לימודי מערכות מידע

                             שימו לב ! נפתח מסלול דו חוגי חדש: מערכות מידע וסטטיסטיקה (בדגש מדעי הנתונים) - לפרטים, לחצו כאן

הלימודים בחוג למערכות מידע מכשירים בוגרים המסוגלים לאפיין, לממש, להטמיע ולתחזק מערכות מידע במגוון תעסוקות. הסטודנטים רוכשים ידע ונסיון טכנולוגי לצד מיומנויות ארגוניות ובין-אישיות הנדרשות להבנת המשמעות של מערכת המידע לארגון ולמשתמש. דגש מיוחד מושם על התנסות מכלי ראשון, כולל פרוייקט גמר תעשיתי.

התואר השני בחוג למערכות מידע מאפשר העמקה במגוון רחב של טכנולוגיות חדשניות: מכריית נתונים, במערכות מידע רפואיות, במערכות מבוססות מכשירים ניידים, ועוד. במרכז התואר השני עומדת התנסות מחקרית – כתיבת עבודת גמר בהנחיית אחד מחברי סגל החוג. החוג מציע גם מסלול לתואר שני ללא תזה. בוגרי התואר נקלטים במשרות בכירות בתעשייה או ממשיכים למסלול מחקרי וללימודי דוקטורט

לימודים לתואר ראשון
קרא עוד

לימודים לתואר שני
קרא עוד

 

כתובתנו

החוג למערכות מידע
מכלול רבין, קומה 7, חדר 7049
אוניברסיטת חיפה, שד' אבא חושי 199
הר הכרמל, חיפה 3498838

צור קשר

טלפון: 04-8288509
פקס: 04-8288522
דוא"ל:
הדס ווגמן-פוסטלניק: hwugman@univ.haifa.ac.il
מירב כהן: mcohen1@univ.haifa.ac.il
סיגל בן סימון: sbensimon@univ.haifa.ac.il